GIT Consult

IT analytik – backend řešení

IT analytik – backend řešení Publikováno: 30.09.2021

Česká technologická společnost, která je na trhu více než 20 let. Klient je Microsoft Gold Partner, Hewlett Packard Enterprise Gold Partner a Infor partner. Zlatá společnost svým přístupem.

Náplň práce

Danou pozici obsazuje do IT týmu našeho klienta – certifikovaného Microsoft Gold partnera, Hewlett Packard Enterprise Gold partnera a Infor partnera.
V rámci této pozice budete mít na starosti analýzu backend řešení postaveného na Microsoft platformě s použitím Model Driven Architecture.

- Práce na vývoji back-end části systému v interním vývojovém frameworku (Model driven architecture)
- Spolupráce na analýze zákaznických požadavků
- Návrh architektury back-end řešení
- Koordinace s vývojem UI
- Podpora funkčních testů
- Tvorba systémové dokumentace
- Spolupráce na projektu se zahraničním zadavatelem

Požadavky

- Znalost AJ na komunikativní úrovni, písemná i mluvená (komunikace se zahraničním klientem)
- Zkušenost s UML (stavové a třídní diagramy)
- Schopnost napsat jednoduchý algoritmus – skriptování
- Znalost SQL
- Znalost XML (XSD) a JSON
- Zkušenost s verzovacím nástrojem (GIT, SVN)
- Schopnost a ochota se učit nové věci (interní frameworky, nástroje a postupy)
- Analytické myšlení, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, tvorbu přehledného kódu
- Ochotu cestovat a účastnit se prací na zahraničních projektech
- Bezúhonnost (doloženou výpisem z evidence Rejstříku trestů)

Výhodou je:

- Zkušenost s vývojem v Agile/SCRUM
- Znalost C#, schopnost orientace v existujícím kódu
- Zkušenost s vývojem software s podporou více jazykových mutací
- Zkušenost s TFS

Nabízíme

- Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu
- Práci na dlouhodobých projektech a příležitosti kariérního růstu
- Pružnou pracovní dobu, home office
- Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenkový paušál, karta MultiSport, firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce)

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko