GIT Consult

IT Consolidation Specialist

IT Consolidation Specialist Publikováno: 30.06.2022

Popis zaměstnavatele

Mezinárodní investiční skupina.

Náplň práce

- Poskytovat technickou podporu uživatelům konsolidačního a reportingového systému
- Účastnit se na údržbě a modernizaci systému
- Analyzovat a zlepšovat současnou IT procesní praxi
- Připravovat výkazy pro účely konsolidace a výkaznictví
- Účastnit se testování systému
- Připravovat a aktualizovat uživatelské příručky
- Účastnit se IT auditu

Požadavky

- Porozumění procesům výkaznictví a konsolidace
- Výborná znalost MS Office, zejména MS Excel
- Silné analytické myšlení a řešení problémů
- Máte angličtinu na profesionální úrovni (minimálně B2)

Výhodou:

- Znalost SQL nebo VB
- Zkušenost se SAP BPC / SAP Hana / OneStream

Nabízíme

- Roční bonus
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z měsíční mzdy
- Nákup výpočetní techniky se slevou až 30 %
- MultiSport karta
- Program nadstandardní zdravotní péče – příspěvky na očkování, pravidelné preventivní prohlídky
- Příspěvek na dotované stravování ve firemní restauraci vyhlášené skvělou nabídkou
- Moderní firemní fitness
- Práce v opravdu příjemném a moderním prostředí
- Zázemí prestižní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce a rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
- Možnost účasti na řade firemních akcí pro zaměstnance i neformálního setkávání s kolegy z týmu
- Řada dalších zaměstnaneckých výhod

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko