GIT Consult

IT Recruiter

IT Recruiter Publikováno: 08.10.2021

Našim klientem je společnost působící v oblasti elektroniky s přesahem do letectví a zabezpečovacích systémů. Pražská pobočka zaměstnává asi 280 zaměstnanců, orientuje se především na oblast telekomunikací a má zákazníky po celé Evropě.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti elektroniky s přesahem do letectví a zabezpečovacích systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Recruiter.

Máte dosavadní zkušenosti s IT náborem, aktivním vyhledáváním a oslovováním IT kandidátů a rádi byste se této oblasti nadále věnovali?
Pokud se chcete přesunout z externího do interního HR prostředí, nebo spojit svou kariéru se špičkovým náborovým týmem, projděte si naši nabídku níže.

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za náborové aktivity od A do Z
- specifikace pracovních pozic pomocí komunikace s manažery
- vytváření a zadávání pracovních nabídek na pracovní portály
- vyhledávání vhodných kandidátů na svěřené IT pozice prostřednictvím všech moderních nástrojů
- selekce životopisů a zasílání pozvánek na osobní setkání
- koordinace a účast na výběrových řízení, vedení pohovorů
- úzká spolupráce s Hiring manažery a členy HR týmů

- spolupráce na interních projektech
- reporting

Požadavky

- zkušenosti v oblasti IT náboru (minimálně 1-2 roky) – v personální agentuře nebo interním náboru
- znalost IT technologií a terminologie, všeobecný přehled v této oblasti
- dobrá znalost nástrojů v oblasti recruitment a talent acquisition
- silné komunikační a interpersonální dovednosti
- příjemné vystupování
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost MS office

Nabízíme

- zajímavou práci v mezinárodním a přátelském prostředí
- stravenky v hodnotě 100 Kč za zpětně odpracovaný den
- 5 týdnů dovolené
- 3 sickdays
- kvartálně proplacené náklady na kupón MHD
- nápoje na pracovišti zdarma
- nástup možný od 1.12.2021, nebo dle dohody
- místo výkonu práce: Praha 4

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková