GIT Consult

ITSM support specialista

ITSM support specialista Publikováno: 29.04.2022

Popis zaměstnavatele

Globální management consulting společnost.

Náplň práce

- zajišťování dostupnosti IT služeb
- řízení řešení incidentů dle definovaných procesů (stanovení priorit, eskalace, komunikace s uživateli, kontrola řešení, koordinace technických týmů)
- zlepšování služeb
- správa a řešeni požadavků uživatelů
- pracovní doba (pondělí – pátek od 8/9 do 17/18), nejedná se o směnný provoz a ani noční směny
- on-call pohotovost v rámci pracovní doby

Požadavky

- dokážete se rychle učit a zorientovat se v IT problematice
- dobře ovládáte, slovem i písmem, anglický jazyk
- komunikační a vyjednávací dovednosti patří mezi Vaše silné stránky
- jste samostatný/á, zodpovědný/á a máte proaktivní přístup k práci
- jste týmový hráč
- dobře ovládáte řešení procesních úkolů – incident management, problem management a change management
- máte znalost ITIL procesů a ITSM nástrojů
- dobrá znalost MS Office
- zkušenosti s reportingem v Excel
- jste orientovaný/á na zákazníka a služby

Výhodou:
- Znalost Tivoli a ServiceNow

Nabízíme

- Dovolená 25 dní
- Stravenky
- Sportovní a zdravotní programy
- Práce v globálním týmu
- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko