GIT Consult

IT/SW analytik

IT/SW analytik Publikováno: 01.08.2022

Česká technologická společnost, která je na trhu více než 20 let. Klient je Microsoft Gold Partner, Hewlett Packard Enterprise Gold Partner a Infor partner. Zlatá společnost svým přístupem.

Náplň práce

- Analýza uživatelských požadavků a systémových procesů, definici požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní, spolupráci na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení
- Práce s interním vývojovým frameworkem a se standardními case nástroji (EA)
- Podpora akceptačních testů a zavádění do vývoje
- Tvorba systémové dokumentace
- Komunikace s ostatními členy týmu a se zákazníkem
- Práce na tuzemských i na mezinárodních projektech (Srbsko, Černá hora)

Požadavky

- Znalost AJ na písemné úrovni (písemná komunikace se zahraničním klientem, čtení a porozumění zadávací dokumentaci)
- Zkušenost s UML (stavové a třídní diagramy)
- Základní znalost objektového programování, skriptování
- Dobrou znalost SQL
- Analytické myšlení, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
- Zodpovědný přístup, samostatnost, komunikační schopnosti
- Ochota cestovat a účastnit se prací na zahraničních projektech

Nabízíme

- Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu
- Práci na dlouhodobých projektech a příležitosti kariérního růstu
- Pružnou pracovní dobu, home office
- Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, stravenkový paušál, karta MultiSport, firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce)

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko