GIT Consult

Java developer

Java developer Publikováno: 30.03.2021

Společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb primárně pro zákazníky z oblasti financí, telekomunikací, utilit a retailu.

Náplň práce

- Agilní vývoj a rozvoj aplikace s moderní architekturou a s moderními prostředky
- Aktivní komunikace s týmy ve Vídni
- Zapojení do analýzy, návrhu architektury a vedení týmů v doménové ucelené části platformy
- Návrh, programování, testování (automatizované testy) a podpora provozu webových aplikací postavených primárně v Javě, Kotlinu a Spring Bootu, provozovaných nad OpenShift
- Prohlubování znalostí komplexního světa IT v bankovnictví, který vás nikdy nepřestane překvapovat

Požadavky

- Znalost Javy, JEE, Springu, nástroje GIT
- Znalost REST API
- Znalost principů návrhu webových aplikací a zkušenost s vývojem komplexních aplikací v týmech
- Ochota pracovat v agilním týmu s důrazem na kontinuální integraci, automatizované testování, revize kódu a otevřenou komunikaci
- Pokročilá angličtina (pravidelná komunikace se zahraničím na úrovni technického rozhovoru)

Nabízíme

- Prostor pro vlastní inovace a nápady
- Odborná školení (v oblasti vývoje, softwarového inženýrství apod.) s možností získání odborných certifikátů
- Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
- Homeoffice
- 25 dní dovolené + 3 sick days
- Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon)
- Příspěvek na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např. důchodové a životní pojištění, sport, relaxace apod.)
- Společnost otevřených a schopných lidí
- Zajímavé platové ohodnocení

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko