GIT Consult

Java developer

Java developer Publikováno: 16.07.2021

Náš klient se orientuje na komplexní řešení v oblasti informačních a databázových technologií.

Náplň práce

- Údržba stávajících systémů (Binf, Sdbox, Knbox)
- Řešení rozvoje těchto systémů na základě požadavků klientů a zadání od analytického týmu
- Spolupráce na těchto zadáních
- Následná realizace a asistence v průběhu testování oprav a změn
- Vývoj zcela nové verze Knboxu

Požadavky

- Alespoň 2 roky zkušeností s programováním v Java (znalost JavaEE výhodou)
- Zkušenosti s relačními databázemi (Oracle/MSSQL výhodou)
- Schopnost spolupracovat a komunikovat v iterativním/agile prostředí
- Připravenost učit se novým věcem a pracovat na sobě
- Používávané technologie: JavaEE (JSF, EJB, Hibernate, REST, SOAP), Twitter Bootstrap, Oracle / MS SQL, Liquibase, Maven, Gitlab, Jenkins

Nabízíme

- Rovnováhu pracovního a soukromého života
- Zajímavou a samostatnou práci na projektech v oblasti informačních systémů primárně pro klienty z bankovního sektoru
- Skvělého šéfa, který si na nic nehraje a který Tě podpoří
- Kolegy, kteří si navzájem dokáží pomoci a poradit
- Tým, kde na denní bázi sdílíme informace a otevřeně řešíme, co je potřeba
- Možnost učit se nové věci, a tak se rozvíjet osobně i profesně
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Flexibilní formy spolupráce
- Možnost HomeOffice i práce v kanceláři
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
- Kafetérii v hodnotě 14 000 Kč ročně na odpočinek, zdraví a vzdělávání
- Firemní tarify s neomezeným voláním
- Zvýhodněné tarify rodinné příslušníky a přátele
- Možnost bezúčelové a bezúročné půjčky
- Podporu osobního a profesního rozvoje
- Kanceláře v blízkosti Metra C 'Budějovická'

Region
Obor
Kontaktní osoba
Magdaléna Ptáčková