GIT Consult

Junior Finance Specialist s ruštinou

Junior Finance Specialist s ruštinou Publikováno: 12.09.2022

Globální dovozce BIO olejnin a luštěnin, který se specializuje na ekologické zemědělství a jeho rozvoj.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se ekologickým zemědělstvím sídlící na Praze 5, hledáme kandidáta/ku na pozici Junior Finance Specialist s ruštinou.
Baví Vás práce s čísly, EXCEL pro Vás není noční můra a rádi byste získali více zkušeností ve financích?
Podívejte se na popis práce níže a zašlete nám svoje CV v českém jazyce.

Náplň práce:
- Zpracování faktur
- Příprava reportů
- Práce s interním systémem
- Spolupráce s ostatními kolegy v týmu
- Ad hoc úkoly dle CFO

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
- RU, Čj, Aj na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost MS Office
- Spolehlivost, systematičnost
- Zkušenosti se zpracováním faktur výhodou

Nabízíme

- Moderní kanceláře v centru Prahy
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Multisport karta plně hrazená
- Stravenkový paušál
- Multikulturní prostředí s využitím cizích jazyků
- Práce na HPP na dobu určitou

Kontaktní osoba
Martina Šollová