Junior konzultant kybernetické bezpečnosti

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Rastislav Bučko

Popis zaměstnavatele

Technologická společnost zaměřená na security projekty.

Náplň práce

- možnost získat praxi v oboru kybernetické bezpečnosti
- naučit se vše o kybernetických útocích a o tom, jak chránit kritickou infrastrukturu
- budete mít šanci stát se bezpečnostním konzultantem, který bude schopný analyzovat bezpečnostní rizika a navrhovat a implementovat řešení v oblastech IT bezpečnosti
- nastavovat systémy řízení bezpečnosti informací
- provádět audity kybernetické bezpečnosti
- tvorba kompletní dokumentaci na míru
- vybírat zákazníkům vhodné bezpečnostní technologie

Požadavky

- dobrý technický přehled v IT (dobrá znalost práce ve Windows/Linuxu/Unixu, protokoly, šifrování)
- základní znalost bezpečnostních standardů a procesů (např. ISO 27k, ZoKB)
- alespoň teoretická zkušenost s návrhem bezpečnostních opatření na technologické a architektonické úrovni
- základní zkušenosti se skriptováním (např. Python, Bash. Powershell)
- základní zkušenosti s bezpečnostními nástroji výhodou (skenery zranitelností, webové proxy, sledování toků sítě)
- alespoň teoretická znalost typických zranitelností (např. OWASP) a zkušenosti s obcházením opatření
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- angličtina minimálně na komunikativní úrovni
- velmi dobré analytické schopnosti
- vysokoškolské vzdělání min. bakalář technického směru, vzdělání v oboru kybernetické bezpečnosti výhodou
- ochota se stále vzdělávat a certifikovat v oboru kybernetické bezpečnosti

Nabízíme

- pružní pracovní doba a home office (2-3 dni v týdnu)
- forma spolupráce – HPP nebo IČO
- čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech
- budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
- penzijní a životní připojištění

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?