Junior Network Support Engineer

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Hana Foitlová

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

- Zajištění technické podpory první úrovně
- Spolupráce na implementaci zajímavých projektů
- Osobní kontakt s klienty (služební vůz k dispozici - ČR)
- 2 týdny v měsíci on call duty (na telefonu, u auta)

Požadavky

- Vystudoval jsi školu s technickým zaměřením
- Absolvent Cisco akademie
- Přehled v síťových technologiích
- CCNA certifikace výhodou
- Dobré komunikační dovednosti.
- Ochotu učit se stále nové věci.
- Řidičský průkaz
- Python výhodou

Nabízíme

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat
- Účast na odborných konferencích
- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů nemocenské
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?