KAM

schedule

Full-time

location_on

Kladno

face

Marcela Sudíková

ISS International CR je součástí skupiny, která je globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facillity služeb.

Náplň práce

Do týmu našeho klienta, jenž je součástí skupiny, která je globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facillity služeb hledáme: zodpovědného angažovaného týmové hráče na pozici Head of Service Delivery Manager.

Náplň práce:
• Vedení zakázky/projektu, změřené na poskytování služeb klientům
• Zodpovědnost za celkový chod a výsledky projektu
• Vedení samostatných jednání s klientem, řešení jeho požadavků, proaktivní řešení případných problémů
• Účast ve výběrových řízeních, zpracovávání obchodních nabídek a příprava prezentace
• Řízení svěřeného týmu, plánování směn, kontrola výsledků a uzávěrka docházky
• Reporting o stavu projektů a zakázek nadřízenému
• Spolupráce s personálním oddělením, školení zaměstnanců
• Administrativa s tím spojená

Požadavky

• Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
• Klientsky orientované vystupování
• Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
• Zkušenost s řízením týmu
• Dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• Logické myšlení, odolnost, samostatnost a zodpovědnost
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání
Výhodou budou zkušenosti s:
• Vedením oddělení výroby či údržby v rámci výrobní společnosti
• Znalost systému Navision
• Zkušenost s facility management systémem

Nabízíme

• Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
• Pružnou pracovní dobu
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Služební automobil, notebook, telefon
• Roční bonus
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Stravování v závodní jídelně
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny sick days
• Možnost home office
• Cafeterie

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?