GIT Consult

Key Account Manager Team Leader

Key Account Manager Team Leader Publikováno: 18.12.2020

Společnost s 30letými zkušenostmi v oblasti správy IT, bezpečnosti dat a softwarových licencí.

Náplň práce

Starostlivost o klíčové zákazníky a existující obchodní případy, jejich rozvíjení, vyhledávání nových obchodní příležitostí
Vedení týmu Key Account Managerů
Vyhledávání a vedení jednání se zákazníky za účelem získání obchodního případu
Zodpovědnost za vypracování nabídek pro zákazníky a řízení smluvního vztahu po stádium realizace
Zodpovědnost za cenotvorbu podle interních pravidel
Zodpovědnost za vedení svěřených zakázek a dodržování smluvních podmínek
Vedení a koordinace svěřených projektů
Zodpovědnost za vztahy se zákazníky a partnery a komunikaci s nimi
Tvorba pozitivního vztahu zákazníků ke společnosti a prohlubování jejich důvěry ve společnost
Zabezpečování rozšíření produktového portfolia u existujících zákazníků
Zodpovědnost za plnění stanoveného obchodního plánu ve výši definované zaměstnavatelem

Požadavky

Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
Vysokoškolské vzdělání: ideálně v oboru ekonomie, finance, veřejná správa, IT
Znalost anglického jazyka slovem a písmem
Znalosť práce s PC a MS Office
Znalost produktů a řešení Microsoft výhodou
Schopnost vést a motivovat tým, vodcovské a organizační schopnosti
Dobrá orientace v trendech a řešeních
Schopnost komunikace s klíčovými osobami u zákazníků
Obchodní duch, komunikativnost a tah na branku
Kreativita v hledání řešení
Analytické a logické myšlení
Zodpovedný přístup k plnění cílů
Řidičský průkaz

Nabízíme

Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní doba
Notebook a mobil
Auto a možnost parkování
Home office, sick days
Káva a čaj na pracovišti
Možnost Multisportkarty

Region
Obor
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool