GIT Consult

Koordinátor logistiky

Koordinátor logistiky Publikováno: 02.09.2021

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho klienta, producenta laminátových, dřevěných a luxusních vinylových podlah a dalších produktů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Koordinátor logistiky.
Na této pozici budete mít mimo jiné na starosti vedení 9členného logistického týmu. Široká škála benefitů je rozšířená o firemní automobil.

· Vedení logistického týmu (9 lidí)
· Plánování příchozích a odchozích zásilek
· Řízení zásob Řízení zásob (skladové inventury, skladové opravné doklady, optimalizace)
· Správa vozového parku (kontrola technického stavu vozidel a plánování servisů)
· Řešení operativních úkolů
· Denní komunikace s místním i mezinárodním týmem
· Reporting výsledků provoznímu manažerovi pro východní Evropu

Požadavky

· SŠ / VŠ vzdělání ideálně studium logistiky, obchodu, nebo ekonomické zaměření
· Zkušenosti s vedením logistického týmu (sklad a řidiči) – minimálně 3 roky na obdobné pozici
· Plynulá znalost českého nebo slovenského jazyka
· Aktivní znalost anglického jazyka (mezinárodní komunikace v rámci společnosti)
· Znalost systému ERP / WMS, případně znalost SAP výhodou
· Schopnost poradit si v neočekávaných situacích, včetně prioritizace
· Smysl pro detail a přesnost
· Odolnost proti stresu
· Týmový hráč

Nabízíme

· Atraktivní pozici v mezinárodním a multikulturním prostředí s vysokým potenciálem na českém trhu
· Účast na zajímavých projektech
· Atraktivní mzdové ohodnocení
· Po zkušební době příspěvek na penzijní pojištění ve výši 2.000 Kč/měsíc
· 25 dní dovolené
· Stravenkový paušál 120 Kč/odpracovaný den
· Firemní vůz
· Místo výkonu práce: Třebětice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v AJ a my Vás budeme kontaktovat.

Místo výkonu
Holešov
Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková