GIT Consult

Koordinátor/ka zasedacích místností

Koordinátor/ka zasedacích místností Publikováno: 10.06.2022

Popis zaměstnavatele

Mezinárodní investiční skupina.

Náplň práce

Pro mezinárodní investiční společnost sídlící na Praze 6, hledáme kandidáta/ku na pozici Koordinátor/ka zasedacích místností.
Chcete se stát součástí prestižní společnosti a mít na starosti organizaci schůzek a mezinárodních návštěv?
Podívejte se na popis práce níže a zašlete nám svoje CV v českém i anglickém jazyce.

Náplň práce:
- Správ a koordinace zasedacích místností
- Péče o návštěvy (občerstvení a servis)
- Obsluha techniky (audio konference, videokonference)
- Organizace schůzek a domlouvání termínů návštěv
- Administrativní zajištění recepce (přepojování telefonátů, příchozí a odchozí pošta, zajištění kariérních služeb apod.)

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání s maturitou
- AJ na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost MS Office
- Praxe v oblasti hotelnictví, gastronomie, nebo recepce je výhodou
- Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
- Spolehlivost a flexibilita

Nabízíme

- Zázemí stabilní mezinárodní firmy
- Možnost kariérního růstu
- Atraktivní mzdové ohodnocení až do výše 31.000 Kč/měsíc
- Bohatá nabídka benefitů a program nadstandardní zdravotní péče
- 25 dní dovolené
- Možnost pracovat na plný nebo zkrácený úvazek
- Pracovní doba mezi 8–19 hod. (na recepci budete 2 zaměstnanci střídající se na směny)
- Atraktivní lokalitu přímo na metru A – Praha 6

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková