GIT Consult

LINIOVÝ MANAGER – TELCO – R&D Brno

LINIOVÝ MANAGER - TELCO - R&D Brno Publikováno: 10.02.2021

Tuto roli obsazujeme pro pobočku Telco R&D centra – mezinárodní společnosti, která se zaměřuje na dodávku SW řešení pro velké mobilní operátory.

Náplň práce

Co od Vás očekáváme:
· Svěříme Vám vedení několika SW týmů, které se zabývají vývojem a testováním SW produktů
· Budete mít na starosti efektivitu svého týmu, jeho výkonnost a spokojenost.
· Budete zodpovídat za jednotlivé fáze SW inženýringu, za produkt jako celek, řešení eskalací či problémů
· Současně budete mít na starosti i kvalitu vyvíjeného SW - v podobě automatizovaných testů, buildování i pomocí nasazování nejnovějších technologií
· Pracujeme v agilním prostředí podle Scrumu, budete se podílet na ceremoniích a také úzce spolupracovat se Scrum masterem, Product ownerem a Product managerem
· pravidelně budete svůj tým hodnotit, motivovat, budete mentorem a koučem
· Součástí této pozici je rovněž nábor, vedení přijímacích pohovorů a aktivní spolupráce co by hiring managera s HR týmem
· Dostanete svěřený rozpočet, budete zodpovídat za náklady týkající se týmu i investic

Požadavky

S kým bychom se rádi potkali:
· Máte zkušenosti s vedením alespoň jednoho nebo více agilních engineering týmů
(SW a/nebo QA inženýři) alespoň v délce 3 let
· Znáte důvěrně životní cyklus vývoje SW a svoji kariéru jste začínali ideálně jako SW developer (ideálně s vývojem v Javě/C++, které jsou velkou výhodou)
· Jste zkušený liniový manažer, který se podílí na náboru, hodnocení, motivaci svého týmu
· Máte na starosti jeden nebo více SW produktů
· Pracujete s budgetem
· Domluvíte se plynně anglicky na úrovni B2
· Vystudovali jste VŠ/SŠ technického směru
· Jste komunikativní, baví Vás posouvat svůj tým dopředu, motivovat a vést lidi
· Zároveň myslíte analyticky a jste schopní efektivně řešit nastalé situace

Máte zkušenosti s těmito oblastmi:
· line/people management
· management of change
· znalost
· product management and software engineering
· agilní metodologie a frameworky (Scrum/Kanban)

Nabízíme

Nabízíme:
- zázemí velké společnosti nezatížené svazujícími procesy, naopak nabízíme velkou volnost
- spolupráci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
- zajímavé finanční ohodnocení s bonusy
- benefity: 5 týdnů dovolené (po 5. odpracovaném roce ještě týden dovolené navíc), příspěvky na penzijní a/nebo životní pojištění (1500,-), stravenky v hodnotě 115,-,
příspěvky na sportovní a relaxační aktivity (Benefit Café Cafeteria), ActivePass, Fitko, 3 dny sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, možnost nepravidelného home
office

Místo výkonu
Brno
Kontaktní osoba
Marcela Slováková