GIT Consult

Linux administrátor

Linux administrátor Publikováno: 01.07.2021

Popis zaměstnavatele

eCommerce technologická společnost.

Náplň práce

- Příležitost podílet se na tvorbě vize infrastruktury pro velký distribuovaný systém
- Úzká spolupráce s vývojářskými týmy nad návrhem a provozem aplikací
- Chuť dělat věci pořádně, jsme radši když nám práce trvá déle, ale výsledek je o to kvalitnější
- Autonomní tým, který si sám plánuje aktivity a zakládá si na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci
- GitOps přístup: co není v konfiguračním managementu jako by neexistovalo (Puppet, Terraform)
- Spolupráce s kolegy z Maďarska a Slovinska (komunikujeme spolu v angličtině)

Požadavky

- Máš zkušenost s administrací Linuxových serverů (Ubuntu) a administrací webových aplikací
- Nebojíš se občas přečíst anebo napsat pár řádků kódu (Python, Golang nebo Ruby)
- Dělá ti radost pomáhat kolegům
- Rád řešíš komplexní problémy (a je ti jedno jestli za ně může DNS nebo chyba v aplikaci)
- Zápal pro to učit se novým věcem a nadšení pro nové technologie
- Umíš mluvit anglicky na úrovni, že dokážeš o technických tématech komunikovat se zahraničními kolegy

Nabízíme

- Vynikající pracovní prostředí – společnost má velice kladné hodnocení zaměstnanců na sociálních sítích
- Práce s novými technologiemi
- Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady
- Neformální prostředí a velká míra samostatnosti
- Kancelář v centru Prahy s velkou terasou
- Každodenní přísun vitamínu pro zdraví
- Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek
- Benefitní systém Cafeteria
- Relaxační cvičení na pracovišti
- Výuka angličtiny

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko