GIT Consult

Marketingový manažer/manažerka

Marketingový manažer/manažerka Publikováno: 15.09.2022

Našim klientem je společnost působící v oblasti elektroniky s přesahem do letectví a zabezpečovacích systémů. Pražská pobočka zaměstnává asi 280 zaměstnanců, orientuje se především na oblast telekomunikací a má zákazníky po celé Evropě.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky s přesahem do letectví a zabezpečovacích systémů, hledáme uchazeče na pozici Marketingového manažera/manažerky pro region CEE & CIS, který/á v této oblasti bude zodpovědný za marketingové aktivity.

V rámci této role budete obchodním partnerem pro regionální prodejní a distribuční týmy, za účelem vývoje a realizace strategického marketingového plánu.

Tato pozice je zástup za mateřskou.

Pracovní náplň:
- Rozvoj a realizace marketingového plánu, zaměřeného na zvýšení prodeje a ziskovosti v regionu CEE & CIS
- Pravidelný kontakt s regionálními řediteli za účelem porozumění tržních trendů v daném regionu
- Úzká spolupráce s identifikovanými distributory a partnery za účelem plánování a vytváření proaktivních kampaní za účelem generování poptávky (webináře, workshopy, direct emaily, online reklama, telemarketing apod.)
- Realizace a dohled nad klíčovými aktivitami v daném regionu
- Spolupráce na plánování a realizaci marketingových kampaní, veletrhů, konferencí, setkání
- Inovativní a kreativní marketingové návrhy za účelem navýšení zisků
- Sledování novinek v oblasti marketingových programů
- Pravidelná komunikace s vedoucími pracovníky jednotlivých regionů za čelem sledování trendů, strategií a řešení záležitostí v oblasti marketingu
- Dohled na regionální budget spojených s marketingovými aktivitami

Požadavky

- 3- 5 let zkušeností v marketingovém oboru v oblasti softwarových a high-tech společností
- Znalost regionu CEE & CIS
- Schopnost monitorování vývoje v oblasti marketingu, pravidelné reporty ohledně situace na trhu ve vztahu k výsledkům společnosti
- Příprava marketingových plánů
- Předchozí zkušenosti v oblasti B2B a s realizací marketingových akcí (veletrhy apod.)
- Komunikativní úroveň anglického jazyka, znalost jazyka českého. Další jazyky výhodou

Nabízíme

- Stabilní zázemí mezinárodní společnosti v moderním pracovním prostředí
- Atraktivní finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 100 kč za odpracovaný den
- Cafeterie ve výši 8.000 Kč za rok
- Místo výkonu práce: Praha 4

Region
Nástup
říjen 2022
Kontaktní osoba
Jaroslava Tyllerová