GIT Consult

Master Data Management specialista

Master Data Management specialista Publikováno: 21.12.2021

Maloobchodní řetězec, který se i přes vysoký počet zaměstnanců snaží udržet mezi nimi rodinnou atmosféru. Zaměstnance vnímá jako to nejdůležitější co má a chce, aby pro každého z nich, byl zákazník na prvním místě.
O své zaměstnance dbá, pracuje na jejich rozvoji, a přeje si, aby svou práci a firmu měli rádi.

Náplň práce

- Administrace systému STEP - Product Information Management
- Podpora 2. stupně pro systém STEP
- Přijímání a realizace Business požadavků
- Nastavení a úprava integrací ohledně importů a exportů
- Návrh a vývoj Workflow
- Návrh a vývoj pro nové iniciativy v oblasti Master Data Managementu
- Konfigurace GUI – uživatelské rozhraní
- Kompletní export a import většího objemu dat
- Konzultace a poradenská činnost
- Mezinárodní spolupráce s ostatními zeměmi

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání s IT zaměřením
- Znalost MS Office, SQL, Java / JavaScript
- Analytické a logické myšlení
- Chuť učit se novým věcem
- Kolektivní spolupráce
- Smysl pro detail
- Anglický jazyk podmínkou

Výhodou:

- Znalost správy online ECM dat

Nabízíme

- garantovaný 13. měsíční příjem
- smlouva na dobu neurčitou
- zázemí stabilní globální společnosti
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké slevy
- flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
- zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko