GIT Consult

.NET developer

.NET developer Publikováno: 30.03.2021

Společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb primárně pro zákazníky z oblasti financí, telekomunikací, utilit a retailu.

Náplň práce

Zajímá Vás moderní .NET a front-end technologie? Pokud jste nadšenec do vývoje nových modulů SW, jste ten správný kandidát. Je jedno, zda máte několik let praxe, teprv začínáte, nebo jste dokonce student. Najde se něco pro každého.

Co budete dělat?
Analýza a návrh architektury
Programování, testování a podpora systémů
Poskytování technických konzultací klientům
Možnost vedení týmů a vývojových projektů

Požadavky

Co k tomu potřebujete?
Vysokoškolské vzdělání v oblasti computer science, software engineering
Znalost anglického jazyka
Pokročilá znalost C# a ASP.NET
Pokročilá znalost platformy .NET
Znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL)
Znalost WCF, Enterprise Library, LINQ výhodou

Nabízíme

Co získáte?
Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
Zaměstnání v přední softwarové firmě
Možnost pracovat na rozmanitých projektech
Možnost práce na zkrácený úvazek
Definovaný proces kariérního růstu
Příspěvek na stravování
Týden dovolené navíc
Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko