GIT Consult

.NET programátor pro webové aplikace

.NET programátor pro webové aplikace Publikováno: 30.09.2021

Popis zaměstnavatele

Prestížní mediální společnost

Náplň práce

- vývoj funkčních prvků internetového redakčního systému
- analýza, návrh a vývoj webové i administrační části
- rozšiřování a vylepšování funkčnosti

Požadavky

- dobrou znalost C# a programování v ASP.NET Core či ASP.NET
- znalost OOP a MS-SQL, HTML, AJAX výhodou
- analytické myšlení a samostatnost
- schopnost pracovat samostatně i v týmu

Výhodou:
- Znalost HTML a AJAX

Nabízíme

- Kancelář ve skvěle dostupné lokalitě pár kroků od metra B - Anděl
- Relax zónu
- Možnost práce na IČO / HPP
- Balíček benefitů jako je pět týdnů dovolené a dva sick days
- Rádi Vám přispějeme na penzijní připojištění i jazykové vzdělávání
- Stravenkový paušál
- Pracovní prostředí, kde každý má v rámci kanceláře své pevné pracovní místo

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko