GIT Consult

Network & Datacenter Architect

Network & Datacenter Architect Publikováno: 30.09.2021

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

- Analyzovat business požadavky zákazníka a transformovat je do technologických zadání projektových záměrů a návrhů řešení
- Navrhovat architekturu síťové a bezpečnostní infrastruktury se zaměřením na DC a MAN/WAN/LAN (hlavní náplň)
- Připravovat design komplexních řešení informačních systémů z pohledu komunikační infrastruktury
- Určovat technologické směřování a dávat doporučení pro projektové týmy v roli architekta s cílem zajistit adekvátní cenově efektivní implementace schválených technologií
- Přebírat odpovědnost za úspěšné dokončení projektů ve svěřené oblasti
- Ve spolupráci s obchodními zástupci hledat příležitosti pro další obchodní rozvoj, konzultace a dodávky v oblasti komunikační síťové infrastruktury

Požadavky

- Zkušenosti minimálně 3 roky na stejné nebo obdobné pozici (zkušenosti s návrhem architektur v různých oblastech ICT)
- Expertní znalost designu a návrhu komunikačních síťových technologií s ohledem na business požadavky a business continuity
- Solidní a prokazatelné zkušenosti s technologií Cisco na úrovni CCNP/CCIE certifikace, NX-OS a IOS-XE
- Výhodou jsou znalosti a zkušenosti s architekturou SD-WAN, SD Access a SDN (ideálně Cisco ACI, popř. i s technologií VMware NSX-T)
- Znalost hlavních virtualizačních technologií (VMware, Hyper-V, KVM) ve vazbě na networking
- Praktické zkušenosti s klíčovými cloudovými platformami (Azure, Amazon, Google) využitelné pro síťové technologie
- Znalost konceptů, trendů, standardů a protokolů vztahujících se ke komunikační síťové infrastruktuře jak v oblasti enterprise networkingu, tak pro moderní datová centra
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a chuť dále růst a měnit věci kolem sebe
- K výhodám patří osobní certifikace i z oblasti enterprise architektury (např. TOGAF, COBIT)
- Hovoříš anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Nabízíme

- Služební vůz i pro soukromé účely
- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat
- Účast na odborných konferencích
- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů nemocenské
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko