GIT Consult

Obchodní ředitel

Obchodní ředitel Publikováno: 02.08.2022

Naším klientem je česká společnost s dvacetiletou historií v oblasti vývoje kvalitního softwaru, jeho následná implementace a poskytování služeb typu školení, analýz a poradenství pro zákazníky z komerční sféry i ze státní správy.

Náplň práce

- posílení pozice firmy na trhu, zejména provozního SW pro firmy a samosprávy obcí
- aktivní podíl na přípravě obchodní strategie firmy
- zvýšení obratu a ziskovosti firmy
- plnění plánovaných obchodní cílů
- příprava a realizace strategie pro získávání nových trhů v zahraničí
- strategické vyhledávání a rozvoj klíčových obchodních příležitostí
- organizace, vedení, motivace a rozvoj obchodního týmu
Dále budete mít na starosti:
- realizaci obchodních případů se stávajícími zákazníky (osobně s vybranými VIP)
- rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky (zejména z komerční sféry a okrajově i ze státní správy) a obchodními partnery
- analýzu a monitoring trhu
- identifikaci nových obchodní příležitostí
- akvizici projektů prostřednictvím týmu obchodních zástupců
- podporu budování značky
- pravidelný reporting obchodní výsledků pro vedení společnosti
- vedení obchodních jednání v rámci komunikace s obchodními partnery

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání
- přechozí zkušenost z obdobné pozice
- zkušenost s prodejem SW velkou výhodou
- schopnost vést a motivovat tým obchodníků
- velmi dobré komunikační schopnosti
- zodpovědnost, tah na branku

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- finanční bonusy závislé nejen na ročních výsledcích firmy
- služební automobil i k soukromému využití
- 22 dní dovolené, počet se navyšuje s odpracovanými léty až na 30 dní
- 3 dny zdravotního volna
- stravování s paušálním příspěvkem
- příspěvek na Multisport kartu
- flexibilní pracovní dobu

Místo výkonu
Liberec
Obor
Kontaktní osoba
Jaroslava Tyllerová