GIT Consult

Oracle administrátor

Oracle administrátor Publikováno: 29.04.2021

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění.
Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

- Administrace Oracle databází a produktů a řešení souvisejících ticketů
- Budete mít na starost monitoring, licence, DR a HA procesy
- Dizajn, plánování a implementace zlepšení databázových platforem
- Budete samostatně analyzovat a řešit problémy s velkým vlivem na výsledek
- Komunikace s helpdeskem, uživateli, klíčovými stakeholderi a manažmentem
- Komunikace a koordinace technických úkolů s dodavateli a zákazníky
- Zodpovědnost za administraci a údržbu aplikací a podpora v implementaci nových
- Účast na komplexních projektech v rámci společnosti

Požadavky

- Detailní znalost a zkušenost s provozem a správou Oracle platformy (3-5 let)
- Zkušenosti s Linux výhodou
- Obecná znalost IT architektury a infrastruktury (RDBMS, J2EE App Servers, Weblogic Liferay)
- Dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

- Dovolená 25 dní
- 5 dní sick days/day off + 2 dny na dobrovolnické akce
- Stravenky 100 Kč /den (45%)
- Flexipassy 500 Kč/měsíc (vydávány po 6 měsících)
- Sportovní a zdravotní programy
- Slevy na produkty nebo služby externích partnerů
- Práce v globálním týmu – interní projekty v 6 zemích
- Unikátní projekty a tvorba korporátního Shared Service Centra v Praze
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko