GIT Consult

Osobní asistent/ka jednatele s ruštinou

Osobní asistent/ka jednatele s ruštinou Publikováno: 12.09.2022

Globální dovozce BIO olejnin a luštěnin, který se specializuje na ekologické zemědělství a jeho rozvoj.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se ekologickým zemědělstvím sídlící na Praze 5, hledáme kandidáta/ku na pozici Osobní asistent/ka jednatele s ruštinou.
Je na Vás spolehnutí, chcete se stát součástí menšího týmu, být pravou rukou jednatele společnosti a podporovat ho v každodenních činnostech?
Podívejte se na popis práce níže a zašlete nám svoje CV v českém jazyce.

Náplň práce:
- Administrativní podpora jednatele společnosti
- Diary management – v pracovní i osobní rovině
- Zajišťování podkladů na pracovní schůzky a obchodní jednání
- Organizace služebních cest, schůzek a domlouvání termínů návštěv
- Vítání návštěv, příprava zasedacích místnosti a jiné aktivity
- Zajištění hladkého chodu kanceláře

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
- RU, AJ, ČJ na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost MS Office
- Zkušenosti s administrativou výhodou
- Příjemné vystupování
- Spolehlivost a flexibilita
- Multitasking, loajalita

Nabízíme

- Moderní kanceláře v centru Prahy
- Atraktivní mzdové ohodnocení až do výše 40.000 Kč/měsíc dle zkušeností
- Multisport karta plně hrazená
- Stravenkový paušál
- Multikulturní prostředí s využitím cizích jazyků
- Práce na HPP na dobu určitou

Kontaktní osoba
Martina Šollová