GIT Consult

PHP developer – NETTE – HPP nebo IČO

PHP developer - NETTE - HPP nebo IČO Publikováno: 30.06.2021

Zajímá Tě vývoj a inovace v oblasti IPTV? Zajímá Tě kam směřuje internetová televize a jaké jsou její možnosti? Chceš se podílet na vývoji produktu, který můžeš denně využívat Ty i Tví blízcí napříč generacemi? Toto je příležitost pro Tebe! Přidej se k mezinárodnímu týmu vývojářů a podílej se na vývoji klíčové části produktu zajišťující stabilitu služeb.

Náplň práce

Co ti chceme svěřit:
Vývoj webové aplikace, kterou denně používá desetitisíce klientů.
Vývoj api, které využívají naše aplikace.
Analýzu a optimalizaci kódu. Tvé znalosti a zkušenosti jsou pro nás důležité a Tvým názorem se budeme zabývat. Řídíme se agilními metodikami vývoje.
Support kolegů
Možnost technologické inovace našeho produktu

Požadavky

Jak si tě představujeme:
Umíš PHP, NETTE a MySQL na pokročilé úrovní
Jsi týmový hráč
Porozumíš angličtině na úrovni B1 (v týmu budeš mít i zahraničního kolegu)
Dotahuješ věci do konce, jsi flexibilní a zodpovědný
Pracuješ samostatně a přinášíš do týmu nový pohled
Sleduješ trendy v oboru

Nabízíme

Co ti chceme nabídnout:
Firemní produkt IPTV domů včetně přístupu k prémiovým kanálům
Televizi a XBOX na pracovišti pro Tvůj relax
Stravenky
Mobilní telefon
Notebook
Možnost home office
5 dní Sick days
Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
Výuku angličtiny
Flexipassy nebo multisport card
Bohaté občerstvení na pracovišti: výborná káva z kvalitního kávovaru, čaj, sladkosti, slané mlsání, ovoce, filtrovaná voda, džusy.
Teambuildingy a firemní akce

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na Linkedin a my se Vám bleskově ozveme. Těšíme se na Vás.

Místo výkonu
Brno
Obor
Kontaktní osoba
Marcela Slováková