GIT Consult

PHP / JS developer

PHP / JS developer Publikováno: 30.03.2021

Náš klient je nákupní galerie sdružující pod jednou střechou specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme posilu do týmu, který vyvíjí e-shop platformu, kterou každý den používají tisíce lidí.

- Vývoj e-shop platformy v PHP a JS.
- Psaní unit testů a odstraňování existujícího technického dluhu.
- Návrhy architektury, vývoj mikroservis a s tím související monitoring.
- Pravidelná migrace stávajících technologií na nové verze.
- Agilní vývoj a práce v SCRUM se 14 denními sprinty.
- Práci na projektech, které denně používají tisíce zákazníků.
- Přímou účast na vývoji špičkových technologických řešení.

Požadavky

- Nový projekt budeme psát v TypeScriptu, Vue.js (3), Nest.js, Mongo, RabbitMq, Redis.
- Nasazovat budeš pomocí pipeline Gitlabu do Kubernetes, na který máme dedikovaný tým. Ty budeš mít na starost vytvoření konfigurace a Docker image.
- Budeš psát 'microservices' v DDD.
- Tým má na starosti ještě jeden projekt, který je napsaný v PHP, proto je pro tuto pozici nutná znalost PHP. Tady používáme PHP 7.4, Nette, Vue.js, codeception pro psaní testů, Galera cluster, Docker.

Nabízíme

- vyzkoušíš si nejnovější technologie a pracovní přístupy
- možnost odborného růstu, sdílení know-how
- kvalitní technické zázemí a fajn lidi
- 5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost
- home office a flexibilní pracovní doba
- čtvrtletní a roční bonusy, odměny za doporučení kandidáta
- VIP ceny v našich e-shopech
- kanceláře v nové budově v srdci Holešovic
- prosluněné terasy
- dog friendly office
- pro homo cykliens či ranní běžce kolárna a šatny se sprchami
- občerstvení a káva na pracovišti zdarma
- výhodné tarify mobilního volání a internetu od O2 Family​ pro tvou rodinu a blízké​​ včetně dotací na telefony a tablety
- exklusivní služby ČSOB PREMIUM obsahující super balíček bankovních služeb zdarma
- spousta dalších slev u našich partnerů (fyzioterapie, bio produkty, výhodnější operativní leasing, Auto Kelly apod.)
- neformální kultura, kde je běžný i přátelský pokec u piva s vedením firmy

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko