GIT Consult

PHP programátor – vývoj nového webu

PHP programátor - vývoj nového webu Publikováno: 30.09.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

- participace a práce na interních projektech
- participace na klíčovém projektu – vývoj nového korporátního webu
- údržba a tvorba webových aplikací
- nalezení problémů ve stávajícím kódu
- návrh architektury a vývoj mikroservices
- pravidelná migrace stávajících technologií na nové verze
- vytváření technické dokumentace
- správa, optimalizace a rozvoj celého produktu

Požadavky

- velmi dobrou znalost PHP – objektové programování, vícevrstvá architektura, návrhové vzory
- orientaci ve webové problematice a otázkách bezpečnosti na webu
- znalost verzovacího a distribučního nástroje Git a manažeru závislostí pro PHP Composer
- znalost práce se SOAP nebo REST webservices
- znalost SQL (znalost Oracle databáze a jazyka PL/SQL výhodou)
- znalost Javascriptu (ideálně frameworku JQuery)
- znalost webserveru Apache a jeho konfigurace, stejně tak konfigurace PHP. Výhodou znalost OS Linux
- výhodou znalost knihoven Nette, Dibi, Doctrine2
- výhodou znalost vyhledávacích serverů Apache Solr nebo Elasticsearch
- znalost českého jazyka minimálně na komunikační úrovni
- znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
- pružnou pracovní dobu
- firemní pracovní úvazek 37,5 hodiny/týden
- výjimečný program zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 24 000 Kč (k využití na sport, kulturu, rekreaci, zdravotní péči, vzdělávací kurzy, úhradu spotřeby elektřiny a plynu, apod.)
- odměny z hospodaření společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- možnost spolupráce se seniorními specialisty
- práci se špičkovými technologiemi
- podporu týmových, přátelských a zároveň profesionálních spolupracovníků

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko