GIT Consult

Pracovník Front Office- Asistent/ka obchodního oddělení

Pracovník Front Office- Asistent/ka obchodního oddělení Publikováno: 04.02.2021

Naším klientem je významný nadnárodní obchodní řetězec s vlastními výrobními závody a zároveň výhradní dovozce celé řady sortimentů používaných v automobilovém průmyslu.

Náplň práce

- Administrativní podpora prodeje jednoho z produktových segmentů
- Příprava ročního promo programu, organizace s tím spojených úkolů v průběhu roku
- Technická podpora zákazníků nebo obchodních zástupců
- Tvorba cenových podkladů, cenových nabídek
- Příprava marketingových materiálů
- Administrativa spojená se zákazníky

Požadavky

- Přátelskou samostatně přemýšlející osobu s ochotou učit se nové věci
- Proaktivní přístup k řešení problému, schopnost najít správné argumenty a rozhodnout se samostatně
- Analytické schopnosti, obchodní myšlení, dobrá organizace času
- Dobré vyjadřovací schopnosti
- Flexibilita
- Všeobecné střední nebo vyšší odborné vzdělání (obchodního směru výhodou)
- Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

- Pracovní smlouvu na dobu určitou - 1 rok - s možností prodloužení
- Možnost pracovat na celý nebo ¾ úvazek
- Mzdové ohodnocení dle zkušeností + 13. a 14. mzda
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Placené kurzy AJ na firmě

Místo výkonu
Popůvky u Brna
Nástup
říjen
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová