GIT Consult

Pracovník zákaznických služeb – Specialista/tka prodeje

Pracovník zákaznických služeb – Specialista/tka prodeje Publikováno: 10.09.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika hledá posily! Možná jsi to právě ty, koho hledáme. Neváhej a zašli nám svůj životopis.

Každodenním chlebem na této pozici je péče o stávající zákazníky a komunikace za účelem rozšíření produktů a služeb, které Pražská energetika nabízí. Rozhodně se zde nesetkáte s cold cally.

Jak to u nás funguje?
- pracujeme od pondělí do pátku v moderním pracovní prostředí
- nováčky „nehodíme do vody“, ale řádně proškolíme

Jaká bude vaše pracovní náplň?
- telefonická komunikace se stávajícími zákazníky společnosti na každodenní úrovni
- nabídka elektřiny a plynu se zaměřením na uzavření nových smluv
- analýza potřeb našich zákazníků a poskytování aktuálních informací
- administrativní činnost
- práce v interním systému
- nejedná se o cold cally

Požadavky

Koho rádi přijmeme do našich řad?
- kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
- uživatele PC na běžné úrovni
- týmového hráče s proaktivním přístupem k práci

Rozhodně oceníme:
- pozitivní přístup s chutí dosahovat stanovených cílů
- ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- pracovní dobu na 37,5 hod/týden (HPP)
- fixní mzda + výkonostní odměna
-měsíční bonusovou složku mzdy na základě odvedené práce
- stravenky v hodnotě 120 Kč od 5 odpracovaných hodin denně
- 5 týdnů dovolené
- 3 sickdays
-pracovní smlouvu na dobu určitou s vizí dlouhodobé spolupráce
- možnost profesního vzdělávání
- moderní a pohodlné pracovní prostředí přímo u zastávky tramvaje Kubánské náměstí (Praha 10 Vršovice)

Těšíme se na Vaše životopisy!

Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta