GIT Consult

Product Owner – zpracování dat z mezinárodních eshopů

Product Owner - zpracování dat z mezinárodních eshopů Publikováno: 29.04.2021

Popis zaměstnavatele

eCommerce technologická společnost.

Náplň práce

- Budeš se podílet na tvorbě nového systému pro zpracování dat e-shopů z vícero zemí.
- Budeš mít možnost od začátku vymýšlet technické řešení, hledat business příležitosti a rozvíjet tuto produktovou oblast.
- Produktový katalog potřebuje klient co nejdříve naplnit daty a tento tým bude mít na starosti zpracování vstupních dat od eshopů. Vstupní data se budou zpracovávat “offline” verzí (stahování a zpracování statických souborů) i “online” verzí, která bude schopná zpracovávat data téměř v reálném čase.
- Hledání příležitostí jak efektivně a rychle dostat informace od e-shopů.
- Diskuze s e-shopy (či shop systémy), zjištění jejich potřeb a následná realize.
- Práce v menším týmů – 3 vývojáři a 1 Scrum master.
- Spolupracovat s interními stakeholdery - customer support, bizDev a další produkto-vývojové týmy.
- Tvorba a údržba produktového backlogu.
- Stanovení a dodržování strategie pro úspěšný rozvoj produktu.

Požadavky

- Máš zkušenost s rolí Product Ownera, Product Managera nebo podobnou rolí.
- Umíš pracovat s daty a baví tě to, tahle oblast je výrazně víc o backendu než frontendu.
- Jsi samostatná/ý a máš selský rozum.
- Umíš srozumitelně komunikovat a dokážeš obhájit své myšlenky.
- Odlišuješ méně podstatné od důležitého, dokážeš se rozhodovat.
- Dokážeš si udržet focus a zaměřuješ se na výsledky.
- Chceš zkoušet a učit se nové věci.
- Máš agilní mindset.
- Domluvíš se anglicky.

Nabízíme

- Vynikající pracovní prostředí – společnost má velice kladné hodnocení zaměstnanců na sociálních sítích
- Práce s novými technologiemi
- Roční bonus
- Prostředí, kde můžeš přicházet s novými nápady
- Neformální prostředí a velká míra samostatnosti
- Kancelář v centru Prahy s velkou terasou
- Každodenní přísun vitamínu pro zdraví
- Fotbálek, šipky a Xbox pro odpočinek
- Benefitní systém Cafeteria
- Relaxační cvičení na pracovišti
- Výuka angličtiny

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko