GIT Consult

Programátor .NET

Programátor .NET Publikováno: 10.01.2022

Významná společnost, která se zabývá vývojem IT aplikací a systémů v oblasti osobní dopravy

Náplň práce

řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy při tvorbě desktopových i webových aplikací

Požadavky

vysokoškolské vzdělání se zaměřením na IT
dobrá znalost programovacích jazyků C# nebo VB.NET
praxe v programování C# nebo VB.NET min. 1 rok
základní znalost SQL
velmi dobré analytické myšlení
schopnost algoritmizace
orientaci na výsledek a spokojenost zákazníka
pečlivost, svědomitost, samostatnost a vůli pracovat

Nabízíme

zaměstnání u stabilní a silné společnosti
smysluplná a odpovědná práce na zajímavých projektech
příjemné pracovní prostředí s dobrou pracovní atmosférou
odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
možnost dalšího vzdělávání a osobnostní růst

Místo výkonu
Obor
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool