GIT Consult

Projektový manažer do automotive oblasti

Projektový manažer do automotive oblasti Publikováno: 21.09.2022

Česká výrobní firma s tradicí od roku 1999 v automotive průmyslu se specializací na výrobu střešních nosičů převážně pro vozy Škoda Auto, VW, Porsche nebo Aston Martin.

Náplň práce

· vedení přidělených projektů přes RFQ fázi až po implementaci do sériové výroby
· řízení projektu v rámci zákaznických a interních milníků
· zpracování plánu projektu, řízení, monitoring
· zodpovědnost za financování a profitabilitu projektu
· vedení interního projektového týmu (technologie, logistika, kvalita, výroba)
· hodnocení dosažených cílů a celkový výsledek projektu
· péče o zákazníka
· zodpovědnost za změny běžících projektů

Požadavky

· SŠ nebo VŠ technického směru
· Orientace ve výkresové dokumentaci
· Praxe na pozici vedoucího projektů alespoň 2 roky
· Němčinu anebo angličtinu na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníky)

Nabízíme

· Příjemné a stabilní zázemí menší výrobní firmy
· Příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu
· 5 týdnů dovolené
· Příspěvek na penzijní připojištění
· Pololetní bonus
· Pohodové kolegy oddělení technického vývoje

Místo výkonu
Milovice
Obor
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool