GIT Consult

Python developer

Python developer Publikováno: 20.09.2022

Mezinárodní společnost specializující se na bezpečnostní produkty.

Náplň práce

Navrhuje, vytváří, testujte, kontroluje a udržuje efektivní, opakovaně použitelný a spolehlivý kód
Zaměřujete se na back-end vývoj komponenůt a knihoven
Návrhujete řešení na základě poskytnutých požadavků
Spolupracujete s dalšími vývojáři a správci dalších mikroslužeb při integraci změn
Dodržujete osvědčené postupy softwarového inženýrství
Máte povědomí o bezpečnosti a ochraně dat během vývoje
Účasníte se na kontrolách kódu a sdílení dovedností
Dokumentujete implementované změny a udržujete služby

Požadavky

Dobrá znalost programovacího jazyka Python
Zkušenosti s celým životním cyklem vývoje softwaru od analýzy požadavků až po návrh, vývoj, testování a implementaci
Dobrá znalost kybernetické bezpečnosti, počítačových sítí, databází a obecně různých aspektů softwarového inženýrství
Zkušenosti s návrhem a implementací API
Znalost osvědčených postupů ve vývoji a zkušenosti s nástroji zlepšujícími kvalitu kódu (linky, statická analýza, dynamická analýza, skenování zabezpečení kódu, bezpečný životní cyklus vývoje softwaru)
Zkušenosti s testováním
Znalost architektury mikroslužeb a principů jejího návrhu, znalost kontejnerů Docker
Znalost balíčkovacího systému Python
Praktické zkušenosti s Linuxem a schopnost psát shell skripty
Pochopení systémů správy verzí (Git) a praxe CI/CD
Systematický, disciplinovaný a analytický přístup k řešení problémů, schopnost pracovat bez hlubokého dohledu, smysl pro detail

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba, Home office
Příspěvek na životní pojištění
Vzdělávací kurzy, tréningy
Stravenky
Kafeteria
Občerstvení na pracovišti
5 týdnů dovolené, sick days

Místo výkonu
Brno
Obor
Kontaktní osoba
Lucia Vandeprool