GIT Consult

Recepční s AJ – poloviční úvazek‚ možnost nástupu IHNED

Recepční s AJ - poloviční úvazek‚ možnost nástupu IHNED Publikováno: 01.10.2021

Global leader in the science of heart valves and hemodynamic monitoring.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je světový lídr v oblasti medicínských inovací zaměřených na pacienta se specializací na umělé srdeční chlopně hledáme kandidáta na pozici Recepční s AJ na poloviční úvazek s možným okamžitým nástupem.
Máte s podobnou pozicí již nějaké zkušenosti? Tak to hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- administrativní podpora oddělení: zpracování interních objednávek na kancelářské potřeby, kávy, občerstvení a hygienických ochranných pomůcek, dále distribuce stravenek apod.
- zajištění chodu recepce (uvítání návštěv, objednání kurýrní služby)
- vyřizování telefonických hovorů, předávání vzkazů
- přebírání a následná distribuce došlé pošty
- příprava a instalace pracovních stanic pro nově začínající zaměstnance společnosti, aktualizace značení a kontrola funkčnosti pracovních stanic
- kontaktní osoba pro údržbu a úklid, samostatné řešení standardních dotazů, hlášení poruch, vedení záznamů, komunikace s úklidovou společností a následná kontrola kvality úklidu
- správa zasedacích místností
- další úkoly dle zadání managementu společnosti

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici
- znalost práce na PC (balíček MS Office, Outlook)
- plynulou znalost českého jazyka
- komunikativní znalost anglického jazyka
- samostatnost, pečlivost a chuť se učit novým věcem
- proaktivní přístup a pozitivní osobnost
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- schopnost prioritizace

Nabízíme

- stravenky, Flexi Passy, 5 týdnů dovolené
- práci v přátelském a mezinárodním prostředí
- místo výkonu práce na Praze 8 přímo na zastávce metra B – Křižíkova
- práci na poloviční úvazek
- nástup: ihned, nebo dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a my Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková