GIT Consult

Recruitment Consultant

Recruitment Consultant Publikováno: 23.11.2021

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro naši pobočku v Brně hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Recruitment Consultant.

Co to znamená?
Budete se věnovat především náboru na různé pozice v administrativě, marketingu, financích, obchodě, ale taky IT pozicím.
Jsme malá personálně poradenská společnost s velkými sny. Začínali jsme v roce 2000 spoluprací s předními IT hráči v Silicon Valley. Českým IŤákům jsme pomáhali v těchto firmách najít uplatnění. Dnes obsazujeme pozice především v ČR, ale i ve Velké Británii, Holandsku nebo Německu a v budoucnu se chceme stát jedničkou v IT náboru v Česku. Víc se o nás můžete dozvědět na našem webu GITISIT(.cz) nebo na Atmoskop.cz.

U nás budete mít jako konzultant/ka přístup k různým pozicím, od juniorů až po seniory. Práce je tak mnohem kreativnější a zábavnější než ve velké firmě, kde většinou obsazujete stejné pozice stále dokola. Navíc budete mít možnost ovlivnit na jakých pozicích a s jakými klienty budete pracovat.
Protože jsme malá společnost, budete mít možnost věnovat se činnostem, ke kterým byste se jinde vůbec nedostali, jako je HR marketing a employer branding, návštěvy konferencí, workshopů a další. Nebráníme se inovacím, a pokud přijdete s novým nápadem, oceníme jej.
Oproti jiným agenturám u nás mezi sebou konzultanti nebojují. Naopak, vládne tu přátelská pracovní atmosféra, a to jak ze strany kolegů, tak i vedení společnosti. Máme navíc i fantastického šéfa, který dokáže lidi ocenit, pochválit a zároveň dát jim prostor. On rovněž patří mezi naše největší benefity.

Vaší prací bude především:
- Vyhledávat vhodné kandidáty na svěřené pozice v online prostředí (LinkedIn, FB, Twitter, GitHub, Xing…) a dostupných databázích
- Vést a organizovat výběrová řízení s kandidáty
- Prezentovat vybrané kandidáty klientům
- Komunikovat s klienty společnosti a poskytovat konzultantskou činnost vzhledem ke svěřeným pozicím
- Textová i grafická úprava životopisů a inzerce
- Přinášet inovace do našich každodenních činností
- Spolupráce se Sourcerem a jeho mentoring

Požadavky

- Máte SŠ nebo VŠ vzdělání
- Máte zkušenost s aktivním náborem, ideálně i s náborem IT pozic
- Máte zájem o oblast informačních technologií
- Domluvíte se anglicky (mnoho našich klientů i kandidátů je ze zahraničí)
- Zvládáte balíček MS Office (Word, Excel, PP) na uživatelské úrovni
- Orientaci na výsledky a cíle, vášeň pro recruitment, konzultantské schopnosti a samostatnost
- Zdravou soutěživost, schopnost dodržovat deadliny a zároveň ochotnou vystoupit i ze své komfortní zóny, případně dělat věci nad rámec běžných povinností
- Jste silná osobnost, která dokáže překonat i občasnou frustraci, kterou svět recruitmentu někdy přináší
- Dostatečnou emocionální inteligenci pro porozumění lidem a jejich pocitům a potřebám i
- Příjemné vystupování, klientský přístup, empatii, pečlivost a spolehlivost
- Zájem učit se novým věcem

Nabízíme

- Možnost zaučení a profesního růstu v nejžádanější oblasti HR (bezproblémové uplatnění v budoucnosti). Pokud máte chuť se naučit více o IT recruitmentu, jste na správné adrese – GIT a její konzultanti jsou odborníci na IT nábor a rádi se s Vámi podělí o své znalosti a zkušenosti v oblasti informačních technologií. To vše zvýší Vaši cenu na trhu a rozšíří možnosti o uplatnění.
- K dispozici budete mít sourcera, který Vám pomůže s prvotním vyhledáváním kandidátů na pracovní pozice
- Recruiter účet na profesní síti LinkedIn, který Vám ulehčí práci a komunikaci s kandidáty
- Využití moderních nástrojů pro sourcing a nábor včetně naší skupinou vyvíjeného ATS
- Pracoviště v centru Brna, Dvořákova ulice
- Vlastní stůl, počítač, mobil, kávu/čaj a další potřebné maličkosti
- Zároveň Vám nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost Home office uzpůsobený Vašim potřebám
- Fixní mzdu + bonusy, stravenkový paušál, teambuilding a další benefity
- 25 dní dovolené, 3 sick days

Pokud Vás tato příležitost zaujala, určitě nás kontaktujte, můžeme si promluvit, klidně i nezávazně.

Místo výkonu
Brno
Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková