GIT Consult

Recruitment Consultant

Recruitment Consultant Publikováno: 29.04.2022

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Do našeho GIT týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Recruitment Consultant do našeho Non-IT oddělení.

Co to znamená?
Budete se věnovat především náboru na různé administrativní pozice v oblasti sales, marketing, e-commerce, finance, zákaznické podpory a jiné.

Jsme malá personálně poradenská společnost s velkými sny. Začínali jsme v roce 2000 spoluprací s předními IT hráči v Silicon Valley. Českým IŤákům jsme pomáhali v těchto firmách najít uplatnění. Dnes obsazujeme pozice především v ČR, ale i ve Velké Británii, Holandsku nebo Německu a v budoucnu se chceme stát jedničkou v IT náboru v Česku. Víc se o nás můžete dozvědět na našem webu GITISIT(.cz) nebo na Atmoskop.cz.

U nás budete mít jako konzultant/ka přístup k různým pozicím, od juniorů až po seniory. Práce je tak mnohem kreativnější a zábavnější než ve velké firmě, kde většinou obsazujete stejné pozice stále dokola.

Protože jsme malá společnost, budete mít možnost věnovat se činnostem, ke kterým byste se jinde vůbec nedostali, jako je HR marketing a employer branding, návštěvy konferencí, workshopů a další. Nebráníme se inovacím, a pokud přijdete s novým nápadem, oceníme jej.
Oproti jiným agenturám u nás mezi sebou konzultanti nebojují. Naopak, vládne tu přátelská pracovní atmosféra, a to jak ze strany kolegů, tak i vedení společnosti.

Vaší prací bude především:
· Vyhledávat vhodné kandidáty na svěřené pozice v online prostředí (Teamio, LinkedIn, FB, Twitter, …) a dostupných databázích
· Vést a organizovat výběrová řízení s kandidáty
· Prezentovat vybrané kandidáty klientům
· Komunikovat s klienty společnosti a poskytovat konzultantskou činnost vzhledem ke svěřeným pozicím
· Textová i grafická úprava životopisů a inzerce
· Administrativa spojená s náborem
· Přinášet inovace do našich každodenních činností

Požadavky

· Máte SŠ nebo VŠ vzdělání
· Máte min.1 rok zkušeností na pozici konzultanta
· Máte zkušenost s náborem administrativních a jiných pozic
· Domluvíte se anglicky (mnoho našich klientů i kandidátů je ze zahraničí)
· Zvládáte balíček MS Office (Word, Excel, PP) na uživatelské úrovni

Nabízíme

· Možnost zaučení a profesního růstu v nejžádanější oblasti HR (bezproblémové uplatnění v budoucnosti)
· Využití moderních nástrojů pro sourcing a nábor včetně naší skupinou vyvíjeného ATS
· Pracoviště v centru Prahy,
· Vlastní stůl, počítač, mobil, kávu/čaj a další potřebné maličkosti
· Fixní mzdu + bonusy, stravenkový paušál, teambuilding a další benefity
· 25 dní dovolené, 3 sick days

Pokud Vás tato příležitost zaujala, určitě nás kontaktujte, můžeme si promluvit, klidně i nezávazně.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková