GIT Consult

Regionální obchodní zástupce

Regionální obchodní zástupce Publikováno: 14.07.2021

Naším klientem je producent laminátových, dřevěných a luxusních vinylových podlah a dalších produktů.

Náplň práce

Pro našeho klienta, producenta lat zminátových, dřevěných a luxusních vinylových podlah a dalších produktů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Regionální obchodní zástupce.
Na této pozici budete mít na starost péči o svěřené portfolio přibližně 80 klientů a zároveň akviziční činnost v krajích Jihočeském, Jihomoravském a Vysočina. Podíl akviziční činnosti z celkových aktivit bude cca 30%.
Ideální kandidát/ka by měl/a míkušenosti z obchodu, dobře rozvinuté vyjednávací schopnosti, ochotu cestovat (cca 4 dny v týdnu) a snahu upevňovat svoji pozici Regionálního obchodního zástupce.Zkušenosti a vědomosti z maloobchodu/stavebnictví nejsou vyžadovány, ale jsou výhodu.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Aktivní účast na plánování a plnění B2B obchodních cílů
- Podpora existujících klientů včetně školení, projektů, monitoring trhu, marketingové aktivity apod.
- Zajištění efektivní prezentace produktů a marketingových nástrojů na prodejních místech
- Aktivní vyhledávání nových zákazníků
- Vedení obchodních jednání od nabídky po konečnou realizaci obchodu
- Analýza potřeb zákazníka, hledání a navrhování nejvhodnějšího řešení
- Cestování v rámci svěřeného regionu

Požadavky

- Zkušenosti v obchodě – minimálně 2 roky
- Zkušenosti s B2B obchodem jsou výhodou
- Pokročilá úroveň obchodní angličtiny
- Orientace na výsledky a schopnost práce v týmu
- Reprezentativní vystupování a prozákaznická orientace
- Excelentní komunikační a analytické schopnosti
- Silné odhodlání, zodpovědnost, samostatnost a snaha se stále zlepšovat a učit
- Řidičské oprávnění skupiny „B“

Nabízíme

- Atraktivní pozici v mezinárodním a multikulturním prostředí s vysokým potenciálem na českém trhu
- Atraktivní fixní mzdu a výsledkově orientovaný čtvrtletní bonus
- Školení a jazykové kurzy
- Firemní vozidlo Škoda Octavia Combi (i k soukromým účelům)
- Firemní mobilní telefon a notebook
- Po zkušební době příspěvek na penzijní pojištění ve výši 2.000 Kč/měsíc
- Stravenkový paušál 65 Kč/odpracovaný den

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v AJ a my Vás budeme kontaktovat.

Místo výkonu
Třebětice
Obor
Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková