GIT Consult

Regulatory Affairs Trainee

Regulatory Affairs Trainee Publikováno: 06.01.2022

Global leader in the science of heart valves and hemodynamic monitoring.

Náplň práce

Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti lékařských inovací zaměřených na pacienty, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Regulatory Affairs Trainee.

Náplň práce:
- Správa licencí a projektových systémů
- Kompilace dat a řešení nesrovnalostí
- Odpovědnost za přezkoumání obsahu štítků podle informací o atributech v globálním distribučním systému společnosti
- Komunikace ohledně zpracování vybraných objednávek
- Zpracování žádostí o licence k produktu pro veškerou distribuci produktů
- Účast na kontrole vydávání kodexu s cílem zajistit soulad s předpisy EMEA
- Spolupráce na projektech napříč společnosti

Požadavky

- Minimálně ukončené Bc.vzdělání
- Dobrá znalost a porozumění současným předpisům, postupům a pokynům EU týkajícím se distribuce zdravotnických prostředků
- Aktivní znalost MS Office Suite
- Znalost SharePoint výhodou
- Komunikativní znalost AJ
- Velmi dobré komunikační a interpersonální dovednosti
- Schopnost řešit situace a kritické myšlení
- Smysl pro detail
- Schopnost profesionální interakce se všemi organizačními úrovněmi
- Týmový hráč

Nabízíme

- Stravenky, Flexi Passy, 5 týdnů dovolené
- Práci v přátelském a mezinárodním prostředí
- Místo výkonu práce na Praze 8 přímo na zastávce metra B - Křižíkova
- Nástup: ihned, nebo dohodou
- Pracovní smlouva do 31.12.2022 s možností prodloužení spolupráce

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a my Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková