GIT Consult

Sales Assistant

Sales Assistant Publikováno: 12.09.2022

Globální dovozce BIO olejnin a luštěnin, který se specializuje na ekologické zemědělství a jeho rozvoj.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se ekologickým zemědělstvím sídlící na Praze 5, hledáme kandidáta/ku na pozici Sales Assistant.
Baví Vás obchod, rádi komunikujete a svůj potenciál byste rádi v budoucnu rozvíjeli a měli možnost kariérně růst?
Podívejte se na popis práce níže a zašlete nám svoje CV v českém jazyce i anglickém jazyce.

Náplň práce:
- Jednání a komunikace s klienty (e-mailem, telefonicky, osobní i online schůzky)
- Rozvoj obchodních a marketingových aktivit
- Uzavíraní obchodů, vyjednávání podmínek a budování vztahů pro dlouhodobou spolupráci
- Zadávání a aktualizace dat do CRM systému, příprava kompletní administrativy – nabídky, smlouvy atd.
- Ochota cestovat a účastnit se mezinárodních veletrhů
- Úzká spolupráce s dalšími odděleními napříč společností – logistika, nákup, expedice

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
- RU, Čj, Aj na komunikativní úrovni (Aj k využití denně)
- Německý jazyk na jakékoliv úrovni výhodou
- Komunikativnost a organizovanost, proklientský přístup
- Zkušenosti s obchodem výhodou, stačí mít chuť se učit novým věcem
- Spolehlivost, týmovost, samostatnost
- Uživatelská znalost MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- Moderní kanceláře v centru Prahy
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Multisport karta plně hrazená
- Stravenkový paušál
- Multikulturní prostředí s využitím cizích jazyků
- Práce na HPP na dobu určitou

Region
Obor
Kontaktní osoba
Martina Šollová