GIT Consult

Security konzultant

Security konzultant Publikováno: 12.02.2021

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

Náš klient je významným dodavatelem informačních a komunikačních systémů a aplikací se zaměřením na konvergentní sítě, jejich služby a bezpečnost.
Baví tě práce s produkty předních světových výrobců?
Chtěl bys ses stát specialistou v oblasti bezpečnosti datových center?

Vaším úkolem bude přinést zjednodušení, inovaci a užitek našim klientům.

Co konkrétně bude součástí vašich aktivit?
- Presales aktivity primárně v oblasti bezpečnostních řešení datových center na technologiích VMware
- Návrh a rozvoj bezpečnostních architektur výše uvedených řešení
- Implementace svěřených řešení
- Realizace dokumentace
- Šíření bezpečnostního povědomí u našich zákazníků z různých oblastí obchodu i státní správy
- Konzultační činnost v oblasti architektur bezpečnosti, identifikace rizik a návrhy nápravných opatření
- Podpora obchodních aktivit se zaměřením na bezpečnostní dodávky, účast na jednáních a na tvorbě nabídek

Požadavky

- Ideálně zkušenosti alespoň 3 roky na stejné nebo obdobné pozici
- Znalost bezpečnostních řešení VMware podmínkou
- Výhodou znalost VMware Carbon Black, VMware NSX, VMware Secure State
- Znalost dalších bezpečnostních řešení pro datová centra výhodou
- Odborné certifikace z výše uvedených oblastí výhodou
- Hovoříš anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Nabízíme

- Služební vůz i pro soukromé účely
- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Možnost spolupráce se seniorními bezpečnostními konzultanty
- Práci se špičkovými technologiemi
- Zázemí stabilní IT firmy s dlouholetou tradicí
- 25 dnů dovolené
- 5 sickdays
- Flexibilní pracovní doba a možnosti Home Office
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Firemní kurzy angličtiny
- Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli
- Firemní akce
- Kariérní rozvoj

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko