GIT Consult

Senior DevOps engineer

Senior DevOps engineer Publikováno: 30.06.2022

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění. Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

Převzetí správy a další rozvoj:
- CI/CD pipelines na technologiích Jenkins Groovy, Nexus, Maven, Argo
- Správa prostředí v Azure cloud
- Znalost programování v objekovém jazyce Groovy a Java

Požadavky

- SŠ, VŠ – technického zaměření vzdělání
- Znalosti technologií Jenkins (programování v Java, Groovy)
- Zkušenosti s nástroji Maven, Nexus, Argo
- Ochotu učit se nové věci a flexibilitu

Nabízíme

- Zázemí stabilní a silné společnosti
- Účast na klíčových projektech v rámci společnosti
- Příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost home office (2-3 dny v týdnu)
- Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů: odborná školení, stravenky, 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, slevy na firemní produkty, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, stravenky v hodnotě 120 Kč, cafeterie v hodnotě 12 000 Kč/rok a spoustu dalších

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko