GIT Consult

Senior Finanční kontroller – SALES

Senior Finanční kontroller - SALES Publikováno: 04.10.2021

Náš VIP klient - zahraniční, výrobní společnost sídlící na Chomutovsku - přijme do finančního oddělení nového kolegu/novou kolegyni na pozici:
FINANCE/SALES CONTROLLER - SENIOR - zahraniční výrobní firma

Náplň práce

Jaká bude Vaše pracovní náplń:
denní, měsíční a čtvrtletní reporting (včetně vysvětlení odchylek)
zodpovědnost za měsíční uzávěrku ve svěřené oblasti
spolupráce na ročním budgetu
měsíční/týdenní forecast
kalkulace standardních nákladů
kalkulace výrobních sazeb
spolupráce a podpora ostatních oddělení
analytická činnost pro podporu vedení společnosti
vyhodnocení ziskovosti jednotlivých projektů
spolupráce s finančními auditory

Požadavky

Jak bychom si Vás představovali:
VŠ/SŠ ekonomického směru
ideálně 5 let+ na pozici Finanční controller / Sales controller v mezinárodní výrobní společnosti
znalost AJ na komunikativní úrovni - B2, mluvená a psaná komunikace - každodenní využití
předchozí zkušenost se SAP nutná
znalost IFRS
analytické schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Bydliště v regionu Ústeckého kraje

Nabízíme

Co Vám chceme nabídnout:
Atraktivní mzdové ohodnocení + 13.plat
Systém firemních benefitů - 5 týdnů dovolené, plně dotované stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Cafeterii - příspěvek na volnočasové aktivity
stabilitu velkého zahraničního podniku, který se od svého vzniku v ČR neustále rozšiřuje

Místo výkonu
Chomutov
Kontaktní osoba
Marcela Slováková