Senior JavaScript vývojář/Systémový architekt

schedule

Full-time

location_on

Brno

face

Lucia Vanderpool

Naším klientem je společnostm která již téměř 20 let vyvíjí a spravuje primárně databázový informační systém pro správu agendy investičních společností a fondů kolektivního investování

Náplň práce

Developer na této pozice bude mít vůdčí úlohu při přechodu na novou JavaScript vývojovou bázi a při budoucím rozvoji našeho informačního systému společnosti.
Deployment softwaru pro full-stack vývoj infomačního systému s využitím technologií PERN
Spolupráce na integraci dosavadní (jazyk Perl) a vznikající (jazyk JavaScript) development báze
Následný full-stack vývoj informačního systému v programovacím jazyce JavaScript

Požadavky

Velmi dobré zkušenosti s JavaScript full-stack vývojem s využitím technologií PERN
Dobrou znalost relačních databází, SQL a transakčního zpracování
Základní (uživatelskou) znalost operačních systémů založených na platformě Linux
Schopnost koncepčně a technologicky řídit/realizovat JavaScript development
Schopnost pracovat samostatně, klást správné otázky a dokumentovat svoji práci
Schopnost analytického myšlení – pro přípravu analýz implementace rozvojových projektů

Nabízíme

Kompetitivní mzdové ohodnocení
Peněžitý příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené a možné čerpání 3 sick days
Flexibilní pracovní dobu a práci z domova (jen nám vlastní důraz na work-life balance)
Komorní a neformální kolektiv (dlouhodobě do 15 členů týmu)
Kanceláře v blízkosti centra města Brna a technické vybavení dle potřeby/preference
Zázemí ryze české společnosti s významnými klienty a dlouholetou tradicí/perspektivou

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?