GIT Consult

Senior Linux specialista

Senior Linux specialista Publikováno: 07.01.2022

Významní společnost, která poskytuje komplexní řěšení pro eCommerce společnosti a e-shopy.

Náplň práce

- Budování největší e-shop platformy ve střední Evropě
- V rámci týmu bys dodal svoje znalosti s provozováním Linuxových systémů
- Budeš fungovat jako podpora pro DevOps/SRE nástroje
- Uvítáme tvé návrhy na zlepšení

Požadavky

- Velmi dobrá znalost Linux OS (Debian) a shellového programování (bash, awk, …)
- Znalost provozu Node.js aplikací na backendu výhodou.
- Znalost SQL (včetně administrace uživatelů v MySQL).

Technologický stack klienta:

- Debian
- Gitlab a Gitlab CI
- Kubernetes, Prometheus, Grafana, Netdata, Ansible
- Elastic Stack (Elasticsearch fulltext, logstash/kibana logování, elastalert)
- Nginx, Apache, HAProxy, MariaDB Galera cluster, Redis, RabbitMQ, Let’s Encrypt
- Postfix, Dovecot, RoundCube

Nabízíme

- Možnost spolupráce HPP nebo IČO
- Důkladné zaškolení a podpora kolegů při onboardingu
- Home office, pružná pracovní doba a 5 týdnů dovolené
- Možnost remote spolupráce
- Výuka angličtiny v rámci pracovní doby
- Tarif Enterprise na provoz vlastního e-shopu zdarma
- Odměny za doporučení kandidáta
- Budget na vzdělávání 20.000 Kč ročně
- Rozpočet na teambuildingové akce
- Prostorné a tiché kanceláře v Karlíně
- Letní terasa s rychlou wifi
- Káva, ovoce, zelenina a dobroty každý den zdarma
- Příspěvek na Multisportku
- Kolegové se zkušenostmi z firem jako Google, Avast, Alza, Footshop a dalších
- Lidské a vlídné prostředí, kde si lidé váží jeden druhého

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko