Senior Node.JS developer

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Rastislav Bučko

Popis zaměstnavatele

Technologická společnost zaměřená na security projekty.

Náplň práce

- údržba stávajících aplikací
- vývoj nových aplikací
- implementace dle analytické dokumentace
- vývoj dle metodik agilního vývoje (SCRUM)

Požadavky

- expertní znalost JavaScriptu, TypeScriptu a Node.js prostředí
- hluboká zkušenost se správou zdrojových kódů
- znalost technologií jako je Git, Docker, REST, GraphQL, SQL, HTML, CSS, React
- výborná znalost testovaní softwaru, unit a E2E testy, TDD, BDD
- pozitivní vztah k moderním technologiím
- proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
- tvůrčí přístup a dobré nápady
- přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci

Nabízíme

- pružní pracovní doba a home office (2-3 dni v týdnu)
- forma spolupráce – HPP nebo IČO
- čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech
- budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
- penzijní a životní připojištění

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?