GIT Consult

Senior Product Manager

Senior Product Manager Publikováno: 01.07.2021

Významní společnost, která poskytuje komplexní řěšení pro eCommerce společnosti a e-shopy.

Náplň práce

- Dohlížet z produktového pohledu na jeden z nejdůležitějších projektů.
- Analýza a vývoj nového produktu společnosti.
- Zavádět nové funkcionality od přípravy až po nasazení, což zahrnuje:
a) research a prioritizaci,
b) přípravu produktové specifikace,
c) přípravu milestonů s technickými leadery vývojových týmů,
d) validaci výsledků a stanovených metrik.

- Spolupracovat s externími dodavateli a partnery.
- Přicházet s návrhy na zlepšení a směřování produktů a měřit dopad produktu.

Požadavky

- Relevantní zkušenost v product managementu.
- Zkušenost s marketingovými nástroji a systémy mohou být výhodou (performance marketing zkušenost je také relevantní).
- Zápal pro e-commerce a touha vytvářet skvělé produkty pro stovky tisíc uživatelů.
- Flexibilita a chuť se neustále učit.

Výhodou:

- Pracovní zkušenost ze společností typu VISA, MasterCard, Global Payments Europe a finančních institucí

Nabízíme

- Důkladné zaškolení a podpora kolegů při onboardingu.
- Home office, pružná pracovní doba a 5 týdnů dovolené.
- Výuka angličtiny v rámci pracovní doby.
- Tarif Enterprise na provoz vlastního e-shopu zdarma. Odměny za doporučení kandidáta.
- Budget na vzdělávání 10.000 Kč ročně.
- Rozpočet na teambuildingové akce.
- Prostorné a tiché kanceláře v Karlíně.
- Letní terasa s rychlou wifi.
- Káva, ovoce, zelenina a dobroty každý den zdarma.
- Příspěvek na Multisportku.
- Kolegové se zkušenostmi z firem jako Google, Avast, Alza, Footshop a dalších.
- Lidské a vlídné prostředí, kde si lidé váží jeden druhého.

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko