GIT Consult

Senior Solution Architect

Senior Solution Architect Publikováno: 30.09.2021

Popis zaměstnavatele

Významní eCommerce společnost v CEE regióne.

Náplň práce

- Aktivně se účastnit a spolupracovat na řešení strategických IT projektů firmy, komunikovat s jednotlivými částmi businessu či externími dodavateli řešení, které sem tam využijeme.
- Správa softwaru (např. Enterprise Architect), jeho udržování a aktualizace.
- Organizace klíčových aktivit typu architektonická guilda nebo skupiny pro akceptaci technických řešení.
- Nastavování standardů architektury, jejich používání jako základního bodu pro rozvoj každého projektu a dohlížet na realizaci.
- Tvou úlohou v týmu bude překládat business požadavky na efektivní řešení, která jsou v souladu s firemní IT strategií.
- Tvoje technická vize bude garancí procesu pro stabilní rozvoj platformy. Poneseš tedy odpovědnost za nastavení a realizaci standardu IT architektury.

Požadavky

- Bude se ti hodit více než 5 let praxe se solution návrhem architektury a vývojem webových aplikací ideálně v e-commerce & marketplace sektoru.
- Orientuješ-li se v programu Enterprise Architect nebo podobném software jedině dobře.
- Znalost cloudových řešení (Azure, AWS) ti není cizí.
- Už jsi pracoval/a s relačními i dokumentovými databázemi.
- Vyznáš se v problematice kešování a modelování integračních rozhraní.
- Oceníme, pokud víš, co znamená HA dostupnosti aplikací.
- Znalost bezpečnostních řešení a implementace zabezpečení aplikací (OAuth, SAML…) se bude také hodit.
- Povědomí o performance aplikací s využitím profilerů např. New Relic je pro nás plusem.
- Výhodou ti bude i vysokoškolské vzdělání technického směru.
- Znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace.

Nabízíme

- vyzkoušíš si nejnovější technologie a pracovní přístupy
- možnost odborného růstu, sdílení know-how
- kvalitní technické zázemí a fajn lidi
- 5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost
- home office a flexibilní pracovní doba
- čtvrtletní a roční bonusy, odměny za doporučení kandidáta
- VIP ceny v našich e-shopech
- kanceláře v nové budově v srdci Holešovic
- prosluněné terasy
- dog friendly office
- pro homo cykliens či ranní běžce kolárna a šatny se sprchami
- občerstvení a káva na pracovišti zdarma
- výhodné tarify mobilního volání a internetu od O2 Family​ pro tvou rodinu a blízké​​ včetně dotací na telefony a tablety
- exklusivní služby ČSOB PREMIUM obsahující super balíček bankovních služeb zdarma
- spousta dalších slev u našich partnerů (fyzioterapie, bio produkty, výhodnější operativní leasing, Auto Kelly apod.)
- neformální kultura, kde je běžný i přátelský pokec u piva s vedením firmy

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko