GIT Consult

Senior účetní

Senior účetní Publikováno: 17.01.2022

Mezinárodní společnost, která poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů nové generace.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů nové generace, obsazujeme pozici Senior účetní.

Staňte se součástí menšího, dobře fungujícího týmu ve společnosti s úžasnou firemní kulturou s pravidelnými týmovými aktivitami a akcemi, jako jsou firemní narozeninová party, Den dětí, večírky se Santa Clausem pro děti, Vánoční večírek a mnoho dalších vzrušujících akcí a oslav.

Náplň práce:
· Účetní agenda a spolupráce v rámci menšího účetního týmu
· Pravidelné a ad hoc účetní kontroly a zprávy
· Spolupráce a vykazování daňovým orgánům a další pravidelné měsíční závěrečné činnosti
· Účast na implementaci ERP systému
· Vylepšování ERP systému na globální úrovni
· Být jedním z klíčových aktérů v přechodu na IFRS

Požadavky

· VŠ vzdělání v oboru podnikání s oborem finance
· Minimálně 3 roky předchozí praxe na podobné pozici – zkušenosti z mezinárodního obchodu jako výhoda
· Znalost českých účetních standardů a daní, IFRS
· Pokročilé dovednosti MS Excel, MS Dynamics (nebo jiný ERP systém)
· Komunikativní znalost AJ a ČJ
· Silné analytické a logické myšlení, dobré komunikační dovednosti
· Schopnost pracovat v dynamickém prostředí a aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

· Kariérní rozvoj uznávané, celosvětově úspěšné společnosti
· Možnost podílet se na různých projektech s globálním charakterem
· Atraktivní benefitní program včetně flexibilní pracovní doby, home office, 5 týdnů dovolené, 3 dny volna, charitativní den, sportovní aktivity zdarma, pravidelné placené týmové offsite akce, bonusové schéma založené na výkonnosti, Edenred cafeteria system a mnoho dalších
· Místo výkonu práce: Praha 7
· Možný datum nástupu: dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis.
Děkujeme!

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková