GIT Consult

Senior vývojář

Senior vývojář Publikováno: 11.02.2021

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působicí v oblasti telekomunikačních služeb hledáme senior vývojáře.

Náplň práce

Práce s frameworkem a knihovnou Symphony a React&Redux
Pravidelné využití technologií PHP, PL/SQL, AWS, ElasticSearch, JS, CSS, Varnish
Zajímavá práce v agilním prostředí Scrum a Kanban
Možnost využití PhpStorm IDE

Požadavky

Hledáme vývojáře, kteří ovládají PHP, OOP a jakýmkoli z PHP frameworků
Mají zkušenosti s webovými technologiemi (HTML, CSS, JS)
Vítáme znalost MySQL nebo Oracle
Preferujeme kandidáty s SVN / GIT a frameworky Symphony, Nette, CodeIgniter
Výhodou jsou i zkušenosti nebo znalosti nástrojů Jira, Stash, Bamboo, Confluence nebo Couchbase, RabbitMQ, příp. Varnish
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2) je podmínkou

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu a 25 dní dovolené
Zajímavé věrnostní bonusy
Moderní kanceláře přímo v centru města
Jazykové a soft skills kurzy
MultiSport kartu

Místo výkonu
Brno
Obor
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool