GIT Consult

Servisní technik

Servisní technik Publikováno: 05.01.2021

Společnost poskytující svým zákazníkům podporu a spolupráci v průběhu kompletního životního cyklu projektu od úvodní konzultační fázy, cpřes integrační/realizační činost až po dlouhodobou podporu a servis.

Náplň práce

první kontakt s provozem zákazníka, držení servisní pohotovosti 24/7 (ve spolupráci s ostatními kolegy)
pravidelné servisní prohlídky
akutní servisní zásahy na požádání zákazníka
drobné zakázky na objednávku zákazníka (typicky 1-3 dny)
vedení servisní dokumentace (záznamy o prohlídkách, záznamy o poruchách)
podpora prací na projektech (řešení problémů)
vedení servisního skladu z náhradními díly
ve spolupráci s logistikou objednávání materiálu spotřebovaného při servisní činnosti

Požadavky

alespoň diagnostické zkušenosti s řídícím systémem Siemens S7-400, S7-1200, Citect SCADA a SQL.
orientace v polní instrumentací: elektrické a pneumatické pohony, tlakoměry, průtokoměry, teploměry
zkušenosti s PLC
osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice- vyhl.50/78 Sb.
Pracovitost, spolehlivost, samostatnost
ŘP sk.B

Nabízíme

motivující mzdové ohodnocení (dle dosažených zkušeností)
stabilní zaměstnání
homeoffice
25dní dovolené
a spoustu dalších zajímavých benefitů
nástup, co nejdříve

Místo výkonu
Kralupy nad Vltavou
Kontaktní osoba
NIkola Rejlová